ELEKTRONİK BÜLTEN KAYIT SİSTEMİ

HAKKIMIZDA

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

 

Güven ve itibar ile geçen 15 yıllık birikimlerimizi, bilgiye açık, araştıran, farklı bakış açısı ile değerlendiren, kurumsal çözümlere uzman danışmanlarıyla yaklaşan, risk analizini en iyi şekilde yapabilen ekibimizle paylaşarak siz sigortalılarımıza en iyi hizmeti vermeyi hedefledik.
15 yıllık acentelik yaşamımızı sigortalılarımızın ihtiyaçlarına daha geniş bir yelpazede çözüm üretmek amacıyla brokerlik yapısına dönüştürdük. Ekibimizin eğitimlerine önem vererek en güncel bilgi ve birikime sahip uzman personel kadromuz ile hizmet anlayışımızı belirledik.
Bu bağlamda çalışma ilkelerimiz;

VİZYONUMUZ


Değişen iç ve dış piyasa rekabet koşullarına gecikmeden uyum sağlayabilmek için hızlı ve etkili karar alma yetkisine sahip çalışanlar ile Türkiye’nin en hızlı ve en kaliteli hizmetini sunan lider Sigorta Brokeri olmak.


MİSYONUMUZ


En iyi ve en kaliteli risk ve sigorta danışmanlığı yaparak ve en iyi ve en kaliteli hizmet veren sigorta brokeri olarak müşterilerin ihtiyacını en uygun şekilde karşılamak.

DEĞERLERİMİZ


Müşteri Odaklılık
Brokerliğimiz öncelikli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, onları karşılamak ve müşteri sadakatini sağlamaktadır.
Güvenilirlik
Aktif Brokerlik dürüst, güvenilir, sigortalılarına sektörün önde gelen şirketleriyle çalışma imkanı sağlayan bir kurumdur.
Başarı
En iyi performans için çalışmak, ekip bilincine sahip, yaratıcı ve müşteri odaklı kadromuzu sektörde başarılı kılacaktır.
Takım Ruhu
En iyi performans için çalışmak, ekip bilincine sahip, yaratıcı ve müşteri odaklı kadromuzu sektörde başarılı kılacaktır.
İnsiyatif Almak ve Sorumluluk
Kadromuz bireylerini ekip çalışmasına, kendilerini geliştirmeye ve insiyatif kullanmaya teşvik ederiz.

 
Web Tasarım